גיוס עסקי
שלום,  כניסה  |  הרשמה
גיוס עסקי בפייסבוק
גיוס עסקי ב Linkedin
גיוס עסקי ב Cafe.Themarker
גיוס עסקי ביוטיוב
הוסף למועדפים

 072-211-00-33   |  Jobs@giyus-isky.co.il

ראשי דרושים אינטרנט דרושים בהייטק דרושים מתכנתים גיוס עובדים להייטק חבר מביא חבר מאמרים תודות English
  גיוס עסקי סוגרת לך את כל הקצוות   |   איתור מועמדים לגיוס מוצלח   |   הכל מתחיל בניסוח מודעת דרושים   |   מיקור חוץ של שירותי משאבי אנוש
שם
* דוא"ל
משרות חמות
משרות חמות

הצעות עבודה - גיוס עסקי גיוס עסקי לוגו גיוס עסקי

גיוס עובדים להייטק - שירותים למעסיקים


מידע כללי על גיוס עסקי - חברת השמה בהייטק

גיוס עסקי הינה חברת השמה בהייטק המבצעת תהליכי גיוס והשמת עובדים לחברות אינטרנט, חברות הייטק, סטארטפים ועוד. מלבד זאת, החברה מספקת שירותי משאבי אנוש למגוון לקוחותינו.

החברה מתמקדת בשני מישורים עיקריים. האחד, גיוס והשמת עובדים - איתור מועמדים מתאימים עבור הלקוח, תוך מתן מענה מקצועי בשוק תחרותי. השני, שירותי משאבי אנוש בבית הלקוח - ליווי ובניית תשתית מערך גיוס In-House. הכוונה לעזרה בהגדרת הצרכים, ניסוח מודעת דרושים, פריסת פרסום מתאימה ביותר לתפקיד, סינון קורות חיים, ביצוע ראיונות עומק, בדיקת ממליצים וייעוץ למנהלים המגייסים. שירותים אלו מהווים תחליף למערך גיוס מקומי. השלישי, שירותי פרסום מודעות דרושים וסינון מועמדים כחלק מתהליך גיוס ראשוני.

גיוס עובדים להייטק

אנו מתמחים באיתור וגיוס מועמדים למגוון תפקידים בארגון. החל מגיוס מסורתי, מיון קורות חיים, ביצוע ראיון טלפוני / פרונטאלי, כתיבת סיכום רלוונטי והעברת הקורות חיים ללקוח עד לשלב השמת העובד, וחלה בביצוע Head Hunting דיסקרטי ומקצועי למציאת מועמדים למשרות ממוקדות.

לגיוס עסקי נישה ייחודית העוסקת בגיוס בכירים בזכות קשריה הרבים בתעשייה והיכרות מעמיקה עם התהליכים המקצועיים הייחודיים להשמת בכירים.

בנוסף, גיוס עסקי מבצעת פרוייקטי גיוס בבית הלקוח. במידה ועליכם לגייס כמות לא שיגרתית, אך ממוקדת של עובדים, אנו נגיע אליכם לתקופת הגיוס ונבצע את כל התהליך מתחילתו ועד סופו.
 

ביצוע ראיונות

גיוס עסקי מעמידה לרשות המעסיקים שירותי גיוס אישי - הזמנת מראיינת מקצועית למשרדי המעסיק לצורך ביצוע ראיונות ואבחון מועמדים. אם אתם זקוקים לאבחון מקצועי ומרגישים כי מומחים יכולים לעשות זאת טוב יותר, הזמינו היום מראיינת מקצועית מטעם חברת גיוס עסקי.


שירותי משאבי אנוש

לגיוס עסקי, מנהלות משאבי אנוש עצמאיות שיוכלו לספק שירות של הקמת מערך וליווי לשכבת הניהול בחברה.

 

שירותי גיוס ראשוניים

אנו בעלי ניסיון רב שנים בכל מה שקשור ליצירת "משפך" קורות חיים. על מנת להוציא את המוץ מן התבן כדי לגייס את הטוב ביותר לעיתים צריך כמות גדולה של קורות חיים. אנו יודעים היכן לפרסם על מנת לקבל את הטובים ביותר. 
החברה מספקת שירות פרסום מודעות דרושים וסינון מועמדים למגוון לקוחות כחלק מתהליך גיוס ראשוני.
חברות רבות זקוקות לחברה חיצונית עם ניסיון בפרסום משרות במגוון אתרי אינטרנט וכן בעלת ניסיון בסינון מועמדים ראשוני. אין מדובר כאן בתהליך גיוס והשמה בפועל, אלא רק בתחילתו של תהליך הגיוס. השירות מתאים לחברות סטארטאפ או חברות אינטרנט והייטק אשר נמצאות בתחילת הדרך וזקוקות להכוונה ועזרה מקצועית או לחברות בהן קיים עומס גיוסים.
 

 

יש לכם שאלות נוספות? זקוקים להכוונה נוספת? מוזמנים לפנות אלינו בטלפון: 072-2110033 או במייל yifat@giyus-isky.co.il

שמור במועדפים
גרסא להדפסה


Internet Fullpower נבנה ע"י Internet Fullpower :: חברת קידום אתרים ובניית פורטלים

כל הזכויות שמורות © גיוס עסקי - חברת השמה בהייטק והד הנטינג מקצועית        אודותינו  |  יצירת קשר  |  תנאי שימוש  | שאלות נפוצות | מפת אתר