גיוס עסקי
שלום,  כניסה  |  הרשמה
גיוס עסקי בפייסבוק
גיוס עסקי ב Linkedin
גיוס עסקי ב Cafe.Themarker
גיוס עסקי ביוטיוב
הוסף למועדפים

 072-211-00-33   |  Jobs@giyus-isky.co.il

ראשי דרושים אינטרנט דרושים בהייטק דרושים מתכנתים גיוס עובדים להייטק חבר מביא חבר מאמרים תודות English
  דרושים System   |   דרושים בדיקות תוכנה   |   פיתוח אפליקציות לסלולר   |   דרושים Flex   |   מפתח NET.   |   פיתוח תוכנה - Software Developer   |   מפתח Action Script 3   |   איש Database Administrator - DBA
שם
* דוא"ל
משרות חמות
משרות חמות

לוגו גיוס עסקי הצעות עבודה - גיוס עסקי גיוס עסקי

דרושים Flex

פיתוח Flex - מה ניתן "לעשות" איתו?


Flex הוא מוצר / אפליקציה שלמה לפיתוח ויצירת פתרונות אינטרנט עשירים (RIA). פיתוח flex יכול לספק פתרון לכל פלטפורמה בתוך הארגון או באינטרנט. נשאלת כמובן השאלה אם זה הפתרון שאנו מחפשים. כאן יכול להיכנס לתמונה מתכנת flex מנוסה ולתת את הדעת.
ה-flex  מספק שפת פיתוח בסיסית ומודרנית התומכת בתבניות מעוצבות או בתוספת על תוכנת הפיתוח Eclipse לפיתוח Java. התוצרת של האפליקציה המפותחת בסופו של דבר רצה על נגן הפלאש המותקן ביותר מ-98% מהדפדפנים בעולם.


Flex (פלקס) היא תוכנת framework שתוכננה ויועדה לבניית מוצרי אינטרנט / אפליקציות אינטרנט חכמות. הפלקס נכתבת בסינטקס מבוסס טאגים  וכאן יכול מפתח flex לשלוף מנסיונו ומהכרותו הקודמת את   HTML
ה flex  משתמש ברכיבים שנמצאים בתוך ה-framework, כש-Action Script 3 משמשת כשפת התכנות של הלוגיקה שמאחורי הקלעים.
למתכנת flex יש גישה לאפשרויות layout חכמות, לאפקטים שונים,  וכמובן אפשרויות תקשורת גמישות.
התוצר של אפליקציית פלקס הוא בעצם swf, בדיוק כמו כל swf אחר.
 

עבודת מתכנת flex

לעיתים מתכנת flex  יעדיף להשתמש בתוכנת  Flex 3  על מנת ליצור מגוון רחב של יישומים אינטראקטיביים לנוחות המשתמש. דוגמא טובה תהיה יישום החזיית נתונים שנבנה ב-Flex  עם משיכת נתונים ממספר מקורות צד-שרת שונים והצגתם באופן ויזואלי.

מפתחי FLEX לצרכים עסקיים יכולים לגשת אל הנתונים כדי לקבל תוצאות מעמיקות יותר ואפילו לשנות את הנתונים כך שהם יעודכנו בצד השרת. מפתח flex יכול לבחור ביישום בקרת קונפיגורציה כדי לסייע ללקוחות לנווט בתהליך מקוון של בחירת המוצר או התאמתו לצרכיהם.
עוד דוגמא טובה שמפתח flex יכול לעשות היא להשתמש בתוכנה על מנת ליצור יישום שירות עצמי שיכול להדריך לקוחות בביצוע תהליך של שינוי כתובת למשל, בטפסים מסויימים .
 
מפתח flex יודע שניתן ליצור ולהפיץ יישומי Flex באמצעות ספריית הקוד הפתוח Flex 3 SDK,  או באמצעות ספריית הפיתוח החינמית, Adobe Flex 3 SDK.
מפתח flex שים לב! כדי להנות מחווית פיתוח flex יעילה ומהנה יותר, כדאי לך להשתמש בתוכנת Adobe Flex Builder 3, שבה יש סביבת פיתוח משולבת המבוססת על Eclipse, עוד יותר שים לב להתקין את התכנה עם רשיון שימוש.
ישנם יותר ויותר מפתחי flex שיעדיפו סביבת פיתוח עוד יותר פרודוקטיבית, עם גישה עתירת ביצועים לקישור יישומי Flex לשירותי צד-שרת, וזו תהיה התכנה  – BlazeDS,  שמספקת פתרון קוד פתוח, חינמי , המבוסס על Java. תוכנת BlazeDS כוללת גם את Flex Remoting המספקת פורמט העברתנתונים בינרי, ואת שירותי הודעות Flex המאפשרת דחיפת נתונים בזמן אמת.
 
לסיכום, העולם הבלתי נגמר של תכנות האינטרנט מחכה לכם מתכנתי flex שתציבו את הגבול הבא. כל הטכנולוגיה קיימת עבורך כדי שתפיק מעצמך את המיטב.
חשוב לדעת כי להיות מתכנת flex דורש ידע בתכנות משפות אחרות, כאשר flash יעזור לך מאוד. כמובן שככל שתשקיע יותר, כך תיצור יותר ותחדש יותר.
 

מפתח flex שים לב לפרט אחרון - חברת גיוס עסקי תציע לך את המשרות הטובות ביותר עבורך בפיתוח Flex. נדאג לשאול את המעסיקים את כל השאלות הקריטיות בקשר לתנאי עבודה, שכר, מיקום וסביבת עבודה וכל שאתה תצטרך לעשות הוא להגיע לראיון עבודה.
תן למומחים בגיוס לעשות את מה שהם יודעים לעשות הכי טוב, בזמן שאתה קורא עוד קובץ פקודות וכותב עוד שורות קוד.

 

מתכנת flex, מחפש משרות בפיתוח flex? גיוס עסקי מזמינה אותך לשלוח קורות חיים עוד היום!

שמור במועדפים
גרסא להדפסה


Internet Fullpower נבנה ע"י Internet Fullpower :: חברת קידום אתרים ובניית פורטלים

כל הזכויות שמורות © גיוס עסקי - חברת השמה בהייטק והד הנטינג מקצועית        אודותינו  |  יצירת קשר  |  תנאי שימוש  | שאלות נפוצות | מפת אתר